Bižuterie-Bijoux.cz
vyberte jazyk
       Náhrdelníky
       Náušnice
       Náramky
       Brože
       EXKUZIVITY
       SVATBA
       Způsob použití
       Materiál
       Barva
       Dárkové balení
       Nové - New

Sortiment
Garance záruky a kvality
Možnosti platby / doprava
Dárkové balení
Bižuterní komponenty
Možnost spolupráce
Ochrana osobních údajů
Bižuterie-Bijoux.cz novinky více informací obchodní
podmínky
více informací kontakty více informací
Přihlášení
Nová registrace
Zapoměli jste heslo?
Vyhledávání
Košík
VYHLEDAT OBJEDNAT položek: 0 za: 0,- Kč

Záruční doba pro naše výrobky je 24 měsíců

 1. Při vrácení zboží zákazníkem do 14 dnů od jeho převzetí a to v neporušeném stavu, vracíme platbu, nikoliv poštovné, v plné výši i bez udání důvodů.

 2. Ochrana osobních údajů – Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

 3. Registrace – registrace vám umožňuje pohodlný, rychlý, opakovaný nákup, nezdržujte se formalitami.

 4. Kvalita – použité materiály neobsahují nikl.

 5. Naše výrobky jsou zdravotně nezávadné. Splňují všechny zdravotní normy a také směrnice Evropského společenství č. 76/769EEC o niklu. Prohlášení o shodě: Výrobky splňují základní technické požadavky dle zákona č. 22/1997 Sb. A nařízení vlády č. 173/1997 Sb.

 6. Původ zboží: Společnost TEXO PLUS s.r.o., prodejna PALACE PLUS, e-shop www.bizuterie-bijoux.cz prohlašuje, že nabízené výrobky mají původ v České republice. Tato bižuterie je vyráběna ručním zpracováním vysoce kvalitních materiálů kvalifikovanými jabloneckými bižuterními tvůrci.

 7. Povrchová úprava – kovové části jsou galvanicky pokryty platinou, zlatem, stříbrem, rhodiem, rhuteniem, nebo úpravou zvanou „starokov“ event. ochranným lakem proti poškození galvanické vrstvy.

 8. Možnosti osobního odběru a konzultace přímo v prodejně PALACE PLUS, Palackého 41, Jablonec nad Nisou, e-mail: palace@texoplus.cz

 9. Zboží je přepravováno v bublinkových protinárazových obálkách.

 10. Vyřízení reklamace: reklamace jsou vyřizovány písemně na adrese Prodejna PALACE PLUS, Palackého 41, 466 01 Jablonec nad Nisou, mail palace@texoplus.cz tel. +420 483 311 915

 11. Opravy provádíme i po záruční době a to pokud možno zdarma, za úhradu poštovného.

 12. Práva a povinnosti smluvních stran ohledně odpovědnosti prodávajícího za vady, včetně záruční odpovědnosti prodávajícího, se řídí příslušnými obecně závaznými předpisy (zejména ustanovením paragraf 312 a násl. Občanského zákoníku (bod 7. Str. 6 Obchodních podmínek)

Garance záruky a kvality